Kreatívny darček na narodeniny? Máme, čo hľadáte
Share:

Aj vy ste sa pristihli, ako brázdite internet a neviete nájsť originálny darček na narodeniny pre vášho partnera, kamaráta, súrodenca, rodiča, alebo vášho známeho? Sú pre vás všetky komerčné darčeky nezaujímavé a nechcete to vyriešiť po slovensky fľašou alkoholu? V tom prípade ste na správnom mieste. Máme to, čo hľadáte!

Originálne drevené darčeky

V našom internetovom obchode Aicul nájdete celú kategóriu narodeninových darčekov. Vybrať si môžete z darčekov vhodných pre vášho partnera alebo partnerku, ale aj pre kohokoľvek iného. Nachádzajú sa tu drevené fotorámiky, na ktoré si môžete nechať laserom vyrezať vek oslávenca, prípadne jeho celé meno alebo iniciálky.

Špecifickým typom darčeka sú vyrezávané mená doplnené o pekný piktogram, dátum narodenia alebo hocičo iné, čo vám napadne. Oslávenca určite poteší aj ozdobný rámik na fotografiu bez popisu, či originálne venovanie, ktoré si môže uchovať niekoľko rokov.

Darček pre celú rodinu

Pokiaľ chcete potešiť nielen oslávenca, ale aj celú jeho rodinu, môžete tak urobiť kúpou rodostromu, či napríklad fotorámiku pre 6 fotografií, ktorý obsahuje aj priezvisko rodiny. Prípadne si môžete skombinovať obe verzie darčeka a objednať si dvojitý fotorámik s rodokmeňom v tvare stromu.

 

Ponuka nášho e-shopu obsahuje aj menej tradičné, no o to originálnejšie darčeky. Je to napríklad abstraktná kombinácia fotorámikov s prírodným motívom až na 7 fotografií, či drevený obraz na stenu. A praktickou je aj drevená menovka na dvere! Fantázii sa medze nekladú a v našej ponuke si vyberie naozaj každý.

Záruka originality a kvality

O spokojnosti našich zákazníkov svedčí okrem iného aj viac ako 3500 recenzií na Facebooku so 100% hodnotením zákazníkov. Každý vyrobený darček vám pred expedovaním odfotíme a vy nám potvrdíte, či je všetko v poriadku a ste s ním spokojní. Nikdy sa tak nestane, že si zakúpite darček s chybnými údajmi alebo v inej farbe, ako ste si objednali.

Našou silnou stránkou je personalizácia darčekov. Každý jeden produkt vieme vyrobiť presne podľa vašich predstáv. Ak máte akékoľvek otázky alebo sa chcete informovať o možnosti vytvorenia darčekov, ktoré nemáme v ponuke, neváhajte nás kontaktovať!

Leave a Comment