Drevené veľkonočné ozdoby z dielne Aicul-u
0 comments
Share:

Opäť sa blíži dôležitý čas roku – Veľká noc. Okrem kresťanských tradícií je tento sviatok spojený aj s veľkým domácim upratovaním a rôznorodou výzdobou vašich príbytkov. Farebné stužky, maľované vajíčka a maňušky však tento rok môžete doplniť aj o originálne ozdoby z dielne Aicul-u!

Drevené veľkonočné ozdoby

Ponuka e-shopu Aicul ukrýva viaceré drevené produkty vhodné na veľkonočnú výzdobu. Hitom tohtoročnej Veľkej noci je rozhodne balíček veľkonočných ozdôb, ktoré si môžete nakombinovať podľa seba. Obsahuje 15 typov drevených ozdôb, vrátane vajíčok, kvetov, či veľkonočného zajaca.

gallery

Okrem vylepšenia vašej výzdoby môžete tieto drevené produkty využiť aj ako darček pre kúpačov, ktorí tak získajú na túto Veľkú noc krásny, originálny a trvácny darček. Cena za drevené veľkonočné ozdoby začína už na sume 0,84 EUR za kus.

Drevené doplnky a menovky

Kúpači váš domov spoznajú jednoduchšie, ak si na dvere umiestnite drevenú menovku z našej dielničky. Na výber máte jednoduchú drevenú ceduľu s priezviskom vašej rodiny alebo prepracovanú tabuľku s menom, ktorú stačí už len zavesiť na dvere. Oba produkty sú vyrobené z dreva, a tak sa hodia k vašej prírodnej výzdobe. Používať ich pritom môžete celoročne, nie len počas veľkonočných sviatkov.

Okrem toho môžete váš domov skrášliť aj pomocou dreveného anjelika s gravírovaným textom. Môžete si naň nechať zvečniť vašu obľúbenú veľkonočnú rýmovačku, ale aj citát z biblie alebo jednoducho hocičo, čo je pre vás dôležité.

 

Drevený anjelik sa môže stať aj súčasťou vášho stolovania počas večere na Veľkú noc. Vďaka svojim rozmerom sa však zmestí aj na poličku, či na iné viditeľné miesto vo vašej domácnosti.

Záruka originality a kvality

Našim cieľom je vytvárať kvalitné a originálne drevené darčeky a ozdoby vhodné na každú príležitosť. O spokojnosti našich zákazníkov svedčí okrem iného aj viac ako 3500 recenzií na Facebooku so 100% hodnotením.

 

Každý vyrobený darček vám pred expedovaním odfotíme a vy ho pred expedovaním skontrolujete. Nikdy sa tak nestane, že si zakúpite darček s chybnými údajmi alebo v inej farbe, ako ste si objednali.

 

Našou silnou stránkou je personalizácia. Každý jeden produkt vieme vyrobiť presne podľa vašich predstáv. Ak máte akékoľvek otázky alebo sa chcete informovať o možnosti vytvorenia darčekov, ktoré nemáme v ponuke, neváhajte nás kontaktovať!

Leave a Comment