Slide toggle

Vitajte v Aicul

Malá dielňa vyrábajúca veľké veci vyrezávané laserom. Ide o technológiu, ktorá umožňuje vyrábať 2D výrobky do rozmerov: 115x85cm.

Sme schopní pre svojich zákazníkov vyrobiť dekorácie do domu, či bytu, doplnky pre hotely a reštaurácie, originálne darčekové a reklamné predmety, ako aj kulisy do divadiel.

Máte otázku?

Pondelok - Piatok: 08:00 - 14:00 Textilná 23, Ružomberok 0907 903 166 info@aicul.sk

Oslávte promócie originálnym darčekom

Trvá to naozaj dlho, no ten pocit stojí za to. Moment, kedy do rúk dostanete váš diplom, je jedným z najdôležitejších míľnikov vášho života. Roky driny vystrieda pocit zadosťučinenia a voľnosti, ktorý si každý užije najmä na promočných oslavách.

 

Býva zvykom, že promovaný študent alebo študentka dostane za svoje úspešné ukončenie štúdia aj vecné dary, ktoré mu/jej majú pripomínať tento dôležitý deň. Nie vždy sú však kvety či fľaša drahšieho alkoholu vhodným riešením.

Ak chcete vašemu blízkemu urobiť po promóciách skutočnú radosť, môžete mu darovať Aicul z našej dielne. Ten pre neho bude dlhodobou spomienkou na tento výnimočný deň a na rozdiel od kvetov či alkoholu mu bude promócie pripomínať viac ako niekoľko dní.

 

V našej ponuke nájdete hneď niekoľko personalizovaných produktov, ktoré sú kombináciou mena a dosiahnutého titulu, prípadne v sebe kombinujú aj prírodné prvky. Veríme, že si vyberiete!

Sova promócie meno
27.00 (s DPH.)
Hodnotenie 5.00 z 5
Sova pergamen
27.00 (s DPH.)
Hodnotenie 5.00 z 5
Jelen blahoželanie
23.40 (s DPH.)

Pridaj komentár

zobraziť
x

Cookies používame, aby sme vám poskytli najlepší zážitok z nakupovania. Prehliadaním stránky vyjadrujete súhlas s ich používanie.