Aicul – Odborník na originálne darčeky
Share:

Internetový obchod www.aicul.sk je jedinečné miesto pre nákup personalizovaného darčeka z dreva. Potešte svojich blízkych či milovaných originálnym darčekom na rôznorodých oslavách alebo iných udalostiach, a tak im navždy pripomeňte nezabudnuteľný zážitok zo svadby, okrúhlych narodenín alebo narodenia dieťatka.

Aicul je slovenský e-shop, cez ktorý si už kúpilo originálny darček tisíce ľudí. Ich spokojné recenzie si môžete prečítať na našej Facebookovej stránke. Pre veľkú obľubu na Slovensku sa Aicul rozrastá už aj na sever, do Českej republiky, kde ho onedlho nájdete na webovej stránke www.aicul.cz

Prečo sú drevené darčeky od Aicul tak obľúbené?

1. Množstvo produktov na rôzne príležitosti

Najdôležitejšie je si vybrať produkt. Bude to darček pre budúcu maminu? Darček na rodinné jubileum? Alebo ako spomienka pre vašich známych na ich nezabudnuteľnú svadbu? Výber je len a len na vás a vyberať máte naozaj z čoho. V ponuke máme viac ako 200 produktov, čo z nás robí ten najväčší internetový obchod s originálnymi darčekmi z dreva na Slovensku.

2. Vlastný dizajn

Po vybraní vami zvoleného produktu, si ho ďalej môžete doladiť podľa vašich individuálnych predstáv. Navrhnúť si vlastný dizajn je naozaj jednoduché. Stačí si vybrať akúkoľvek farebnú kombináciu podstavca, srdiečka či iniciálov, tak aby sa vám páčil ešte viac a je hotovo! Na výber máte z množstva farieb, takže vyhovieme určite každému nadšencovi farieb či bytovému dizajnérovi. 🙂

3. Zákaznícky servis pre vašu spokojnosť

Po odoslaní objednávky vás informujeme s jej každým nasledujúcim stavom, až po dobu jej doručenia k vám domov a to pre vašu 100% spokojnosť. Dodanie produktu trvá zväčša do 3 pracovných dní či už dodávame na Slovensko alebo do Čiech.

Zápichy do torty

Torta patrí medzi neodmysliteľnú súčasť každej oslavy či svadby. Ak ju chcete ozvláštniť a urobiť ju jedinečnou, určite vám s tým pomôžu originálne drevené zápichy do torty. Originálnosť motívov môžete vylepšiť obľúbenou farbou oslávenca či novomanželov a tak im urobiť ešte väčšiu radosť z prekvapenia.

Jubilea/narodeniny

Každý z nás chce podarovať ten najkrajší a najoriginálnejší darček blízkej osobe k narodeninám. Preto je krásne, ak je darček personalizovaný, nadčasový, v obľúbených farbách oslávenca, s originálnym textom a ako bonus, aj s vašou spoločnou fotkou. Takýto darček musí potešiť každého. Výber je z množstva jednoduchších ale aj prepracovaných motívov produktov, ktoré budú oslávencovi aj neskôr pripomínať, aké pekné jubileum či narodeniny s vami prežil.

- 33%

Jubilejná podkovička

28.00  42.00 
(2)

Jubilejný/narodeninový Aicul s grav. srdiečkom

35.20 
(1)

Narodenie dieťatka

Dieťatko je tá najväčšia radosť pre rodičov. A ako spomienku na ten jedinečný deň, kedy sa narodilo alebo ako originálnu dekoráciu do jeho detskej izby, si môžete nechať urobiť originálny fotorámik alebo tabuľku, kde budú napísané meno dieťatka, dátum narodenia, jeho váha, dĺžka a čas narodenia. Samozrejme, všetko vo vami vybraných farbách a motíve.

Fotorámik pre dieťatko (simple version)

29.20 
(2)

Jeseň sa už nezastaviteľne blíži a s ňou aj melanchólia chladného počasia a čoraz dlhších večerov. Preto sme si pre vás pripravili potešenie v podobe 10 % zľavy na nákup vášho originálneho dreveného darčeka, ktoré potrvá počas celej jesene. Stačí pri nákupe zadať zľavový kód: AICUL10 a automaticky sa vám odpočíta 10 % zľava z celého nákupu. Nech sa vám teda nakupuje ešte krajšie. 🙂

Leave a Comment