O nás

O nás

Malá dielňa vyrábajúca veľké veci.

Hľadáš originálny darček na špeciálnu príležitosť, alebo pre osobu, ktorá je tvojmu srdcu blízka? Najširší sortiment personalizovaných a originálnych darčekov nájdeš tu na našom e-shope.

Ak ešte stále pochybuješ či objednať alebo nie treba prečítať aj spätnú väzbu od našich spokojných zákazníkov v sekcii recenzie.
Snažíme sa všetko robiť najlepšie ako je to možné! V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať pomocou kontaktného formulára alebo telefonicky na +421 907 903 166

Doplnky – Dekorácie – Darčeky

Svadby, Jubileá, Sviatky, Krstiny, Promócie a omnoho viac!

Vyrábame doplnky, dekorácie a darčeky na všetky príležitosti. Vyberte si z našej neustále sa zväčšujúcej ponuky.

Ak u nás nenájdete presne to čo hľadáte nezúfajte! Sme otvorení vašim kreatívnym nápadom, ktoré s Vami radi prekonzultujeme a samozrejme budeme robiť všetko preto aby sa konečný výrobok čo najviac zhodoval s Vašou predstavou.

Priemyselná výroba & Reklamné predmety

Reklamné a propagačné predmety sú dôležitou súčasťou pri budovaní imidžu na trhu. Pri kontakte Vy – klient, vytvárajú práve reklamné predmety tú pozornosť, ktorá to vyjadrí za Vás. Sú zároveň príjemným dôvodom na osobné stretnutie a poďakovanie. Netreba ich preto podceňovať ale nájsť spôsob ako ich využiť vo svoj prospech. Kontaktujte nás s vašim návrhom a my Vám radi vyhovieme.

Režeme z materiálov:

  • drevo, balza, preglejka
  • plexisklo
  • textilné materiály
  • papier, kartón