Ozdobte svoju tortu dreveným zápichom!
Share:

Každý z nás chce byť pri kúpe daru pre blízku osobu kreatívny. Častokrát preto voľba padne na tortu, ktorej dizajn je možné prispôsobiť vašim presným požiadavkam. Cukrári ju pre vás pripravia v tvare a farbách, ktoré ste požadovali, no niekedy torte môže chýbať “wow” faktor. A práve s tým vám pomôžu naše Aiculy.

Drevený zápich namiesto sviečky

Ak aj vy chcete, aby torta, ktorú niekomu darujete, bola výnimočná, nespoliehajte sa len na zázračné ruky cukrárov. Vašu tortu môže na vyššiu úroveň posunúť práve drevený zápich z našej dielne. Čo to je a prečo by ste si ho mali objednať?

Drevený zápich je ozdoba na tortu, ktorá je zároveň peknou spomienkou na svisatok vami milovanej osoby. Jej životnosť nekončí sfúknutím sviečok. Drevený zápich je možné aj po oslave vybrať z torty, očistiť a použiť ako dekoráciu vašej domácnosti alebo dlhotrvácu spomienku na významnú udalosť.

Ozdoba pre každú príležitosť

Zápichy na tortu nie sú určené len na oslavu narodenín – dajú sa použíť pri akejkoľvek príležitosti. K dispozícii sú rôzne tvary – srdiečko s vlastným textominiciálky s kontúrami osôbich kombinácia alebo krásny nápis “Pán a pani…”, ktorý je vhodný najmä na svadobnú tortu. Ako v prípade každého nášho produktu, aj zápichy na tortu sú plne personalizovateľné, čo znamená, že ich finálny dizajn je len vo vašich rukách.

Ozdoba tohto typu má dlhú životnosť, ktorá sa počíta na roky. Po odobratí z torty je možné zápich umiestniť do kvetináča, prípadne do pohára s okrasnými kamienkami, kde môže oslávencom robiť radosť ešte dlhú dobu. Ide pritom o kreatívny a dizajnovo jedinečný doplnok, ktorý poteší svojou nevšednosťou.

Záruka originality a kvality

Všetky naše produkty vyrábame z kvalitných prírodných materiálov. Pri ich výrobe dbáme najmä na vašu spokojnosť. Ste súčasťou celého procesu výroby a dizajn vami navrhnutého Aiculu nám schválite ešte predtým, ako vám ho odošleme. Nikdy sa tak nestane, že si zakúpite darček s chybnými údajmi alebo v inej farbe, akú ste si objednali.

 

O spokojnosti našich zákazníkov svedčí okrem iného aj viac ako 3500 recenzií na Facebooku so 100% hodnotením zákazníkov.

 

Hľadáte iný kreatívny darček? Navštívte náš e-shop a vyberte si z ponuky viac ako 170 personalizovaných produktov!

Leave a Comment