Darčeky a drevené ozdoby? Každý si u nás vyberie!
Share:

Drevo sa na výrobu darčekov používa už stáročia. Dnes, s prístupom k moderným technológiám, sme však výrobu drevených darčekov posunuli na novú úroveň. Z masívu, balzy, či preglejky s pomocou laseru dokážeme vyčarovať darčeky, ktoré potešia každého obdarovaného.

Drevené ozdoby a darčeky podľa seba

Z prírodných materiálov vyrába Aicul bytové doplnky, ozdoby a darčeky rôzneho druhu už niekoľko rokov. Ich výhodou je nesporne možnosť akejkoľvek personalizácie. Vyrobíme vám darček alebo ozdobu do bytu alebo domu podľa vašich predstáv. Darčeky pre zamilovaných, nápaditý darček pre kamaráta, ale aj zamilovaný darček na Valentína, Vianoce alebo narodeniny pre vašu polovičku. Fantázii sa medze nekladú a našim poslaním je vyrábať kvalitné produkty, ktoré sú jedinečné a vytvorené špeciálne pre vás.

Iniciálky, vyznania a dôležité dátumy ako darček?

Drevený darček je vhodnou formou spomienky na každú dôležitú udalosť vo vašom živote. Iniciálkami a dátumom vyrytým do dreva dokážete vytvoriť nezabudnuteľnú spomienku na vašu svadbunarodeniny, promócie, či zásnuby. V našej ponukenájdete množstvo inšpirácií na takéto špecializované darčeky a pokiaľ medzi nimi nenájdete svojho favorita, vieme pre vás vytvoriť darček špeciálne podľa vašich požiadaviek.

Prírodný materiál doplnený o farebný podstavec alebo srdiečko z preglejky je aj krásnym vyznaním lásky. Môžete si doň nechať vložiť svoju fotografiu, napísať naň niekoľko milujúcich slov alebo obľúbený citát a túto spomienku si vystaviť kdekoľvek vo vašej domácnosti. Vďaka rôznym dizajnom (moderným aj klasickým) váš výber môžete prispôsobiť udalosti alebo štýlu, ktorý sa vám páči, a získať tak dlhoveký darček, ktorý vám vyčarí úsmev na tvári každý deň.

 

Záruka originality a kvality

O spokojnosti našich zákazníkov svedčí viac ako 3500 recenzií na Facebooku s priemerným hodnotením 5/5*. Každý zákazník je pre nás špeciálnym a každému z vás sa snažíme vyrobiť jedinečný darček, ktorý bude originálny a pripravený so 100% dôrazom na kvalitu. Ak máte akékoľvek otázky alebo sa chcete informovať o možnosti vytvorenia netradičných darčekov, neváhajte nás kontaktovať.

Leave a Comment