Inšpirácie textov

Mamka, ocko!

O nás sa vždy staráte, svoju lásku nám dávate. Od detstva ste nás vychovali, nikdy plakať nenechali. Ďakujeme, že Vás máme. Ľúbime Vás!

MILÍ RODIČIA!

Ďakujem Vám, že ste nás prijali ako pár a stáli ste pri nás v ťažkých chvíľach. Podporovali ste nás ako
pár a rešpektovali naše rozhodnutia. Verím, že budeme dobrými manželmi aj vďaka Vašim radám.

Ľúbim Vás!

MILÍ RODIČIA!

Ďakujem Vám za život a za Vašu lásku, ktorú ste mi dali. Ďakujem za krásne detstvo a spomienky, ktoré si nesiem so sebou. Drahí rodičia, mám Vás veľmi rád a vážim si Vás…Vždy ste mi vedeli odpúšťať moje chyby, usmerňovali ma…25. 10. 2017 odovzdám moje srdce žene, ktorú milujem. Mojim najväčším želaním je, aby ste ju prijali ako svoju dcéru.

Ďakujem Vám!

MILÍ RODIČIA!

Ďakujeme Vám za cestu životom, ktorou ste nás učili kráčať, ďakujeme za prebdené noci, v ktorých ste s nami prežívali bolesť, ďakujeme za pohladenie Vašou rukou a za všetko, čo ste pre nás urobili. Vďaka aj za to, že ste tu dnes, v tejto krásnej chvíli s nami.

Máme Vás radi.

DRAHÍ RODIČIA!

Dnes som nevesta, zajtra manželka, ale navždy zostanem Vaša dcéra. Ďakujem Vám za Vašu lásku, starostlivosť, ochranu a podporu. Ďakujem za možnosť spokojne vyrastať, a že som vždy mala všetko, čo som potrebovala. Ďakujem za možnosť študovať, snívať a plniť si sny. Ďakujem za pomoc, hodnoty a tradície, ktoré zo mňa urobili človeka, ktorým som dnes. Ďakujem za domov, kam sa môžem vždy vrátiť a ďakujem za tento deň, na ktorom máte aj Vy veľkú zásluhu.

MAMKA A OTECKO

Ďakujeme Vám za lásku, podporu a možnosť spokojne vyrastať. Vďaka Vám sme mali všetko, čo sme potrebovali, aby sme sa dopracovali k dnešnému dňu. Vďaka Vám sme sa stali ľuďmi, ktorými sme a nabrali dostatok sebadôvery k tomu, založiť vlastnú rodinu a aspoň sa pokúsili vytvoriť tak dobré zázemie, ako sme mali my. Dúfame, že i naďalej budete oporou na našej spoločnej ceste životom.

S láskou

Si vzduch čo dýcham, si život ktorý žijem, si poklad ktorý strážim si všetko čo potrebujem! Milujem Ťa

S láskou

Si moje slniečko, si môj kvet, za Teba vymením celý svet, máš pekný úsmev a oči tiež, veľmi Ťa ľúbim, veď to už vieš.

Ľúbim Ťa

Chcem tvoje ruky a istotu v nich, chcem Tvoje pery čo stlmia môj dych. Chcem Tvoje oči a lásku v nich, chcem Teba a pre Teba chcem žiť.