Slide toggle

Vitajte v Aicul

Malá dielňa vyrábajúca veľké veci vyrezávané laserom. Ide o technológiu, ktorá umožňuje vyrábať 2D výrobky do rozmerov: 115x85cm.

Sme schopní pre svojich zákazníkov vyrobiť dekorácie do domu, či bytu, doplnky pre hotely a reštaurácie, originálne darčekové a reklamné predmety, ako aj kulisy do divadiel.

Máte otázku?

Pondelok - Piatok: 08:00 - 14:00 Textilná 23, Ružomberok 0907 903 166 info@aicul.sk

13. mája si každý rok pripomíname Deň matiek. Ide o populárny sviatok, ktorý nám dáva príležitosť pre vyjadrenie vďaky a lásky našim mamám, starým mamám, či dokonca aj ich mamám. Všeobecne môžeme povedať, že tento deň patrí všetkým matkám, bez ohľadu na to, či sú s nami v rodinnom vzťahu.

Ak by ste chceli tento deň osláviť výnimočne, máme pre vás niekoľko tipov. Svoje maminy môžete obdarovať krásnym dreveným Aiculom. V našej ponuke nájdete hneď niekoľko produktov, ktoré sú pre tento sviatok priam stvorené. Je to drevené srdiečko s venovaním, drevený fotorámik v tvare srdca s ružičkou, či drevená ozdoba “Najlepšia mamička”. Okrem toho však v našej ponuke nájdete aj ďalšie zaujímavé Aiculy, ktorými môžete potešiť svojich blízkych. Ktorý z nich si vyberiete vy?

Srdiečko (Fotorámik)
22.20 (s DPH.)

Pridaj komentár

zobraziť
x

Cookies používame, aby sme vám poskytli najlepší zážitok z nakupovania. Prehliadaním stránky vyjadrujete súhlas s ich používanie.