Slide toggle

Vitajte v Aicul

Malá dielňa vyrábajúca veľké veci vyrezávané laserom. Ide o technológiu, ktorá umožňuje vyrábať 2D výrobky do rozmerov: 115x85cm.

Sme schopní pre svojich zákazníkov vyrobiť dekorácie do domu, či bytu, doplnky pre hotely a reštaurácie, originálne darčekové a reklamné predmety, ako aj kulisy do divadiel.

Máte otázku?

Pondelok - Piatok: 08:00 - 14:00 Textilná 23, Ružomberok 0907 903 166 info@aicul.sk

O nás

Malá dielňa vyrábajúca veľké veci.

Aj ty si chceš objednať niečo od AICUL?

Hľadáš originálny darček na špeciálnu príležitosť, alebo pre osobu, ktorá je tvojmu srdcu blízka? Najširší sortiment personalizovaných a originálnych darčekov nájdeš tu na našom e-shope.

Ak ešte stále pochybuješ či objednať alebo nie treba prečítať aj spätnú väzbu od našich spokojných zákazníkov v sekcii recenzie – Snažíme sa všetko robiť najlepšie ako je to možné! V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať pomocou kontaktného formulára alebo telefonicky na +421 907 903 166

Upozorňujeme, že drevené výrobky, ktoré vyrábame majú štruktúru, znaky, prípadné “chyby” dreva. Nekupujete si umelohmotné dekorácie a preto zakúpením akejkoľvek dekorácie u nás berete túto informáciu na vedomie a prípadné reklamácie v tomto znení považujeme za neopodstatnené.

Čo o nás napísali zákazníci?

3500 +

Pozitívnych recenzií

10230 +

Vyrobených produktov

250 +

Typov produktov

100 %

Pracovné nasadenie

Doplnky - Dekorácie - Darčeky

Svadby, Jubileá, Sviatky, Krstiny, Promócie a omnoho viac!

Vyrábame doplnky, dekorácie a darčeky na všetky príležitosti. Vyberte si z našej neustále sa zväčšujúcej ponuky.

Ak u nás nenájdete presne to čo hľadáte nezúfajte! Sme otvorení vašim kreatívnym nápadom, ktoré s Vami radi prekonzultujeme a samozrejme budeme robiť všetko preto aby sa konečný výrobok čo najviac zhodoval s Vašou predstavou.

Priemyselná výroba & Reklamné predmety

Čím originálnejší a menej vídaný reklamný predmet, tým vačšia pravdepodobnosť, že si zákazník zapamätá práve vás.

Reklamné a propagačné predmety sú dôležitou súčasťou pri budovaní imidžu na trhu. Pri kontakte Vy – klient, vytvárajú práve reklamné predmety tú pozornosť, ktorá to vyjadrí za Vás. Sú zároveň príjemným dôvodom na osobné stretnutie a poďakovanie. Netreba ich preto podceňovať ale nájsť spôsob ako ich využiť vo svoj prospech. Kontaktujte nás s vašim návrhom a my Vám radi vyhovieme.

 

Režeme z materiálov:

drevo, balza, preglejka

plexisklo

textilné materiály

papier, kartón

logo-list
prazirna_110
dhl-express---philippines-largex5-logo
logo-home
zobraziť
x

Cookies používame, aby sme vám poskytli najlepší zážitok z nakupovania. Prehliadaním stránky vyjadrujete súhlas s ich používanie.